A MasterLED Galaxis Centauri letisztult, minimál stílust kölcsönöz az adott helyiségnek. A termékhez adott távirányítóval könnyedén szabályozhatjuk a lámpa színhőmérsékletét és fényerejét is.
A lámpa magassága 60 mm hosszúsága pedig 420 mm.
A szerelődoboz mérete: Ø420 x 80 mm.
- On: Az On gomb megnyomásával kapcsoljuk be a lámpát
- Off: Az Off gomb megnyomásával kapcsoljuk ki a lámpát
- S-light: Ennél a modellnél nem elérhető
- Time: A Time gomb egyszeri megnyomásával a lámpa egyszer felvillan, ekkor a lámpa 30 perc múlva automatikusan kikapcsol. A Time gomb kétszeri megnyomását követően a lámpa kétszer villan fel, ezután a lámpa 60 perc múlva automatikusan kikapcsol.
- Hold: Éjszakai mód (természetes fehér alacsony fényerőn)
- Nap: Energiatakarékos üzemmód (természetes fehér csökkentett fényerőn)
- Fel/Le: A Fel/Le gombok használatával tudjuk a fényerőt szabályozni
- Balra/Jobbra: A Balra/Jobbra gombok megnyomásával tudjuk a színhőmérsékletet kiválasztani (meleg fehér, natúr fehér és hideg fehér) lassú átmenettel.
- K gomb(középen) A három színhőmérsékletet (meleg fehér, natúr fehér és hideg fehér) tudjuk változtatni.
1,2,3,4 csatornák A távirányító 4 csatornás, így további lámpákat is tud vezérelni. Az egyes csatornákon található ON / OFF gombokkal tudjuk ki- és bekapcsolni az adott lámpát.
Feltanítás: A gyártó által a lámpa az 1. csatornára van felprogramozva, lehetőség van a többi csatornára utólag vásárolt lámpát feltanítani. A feltanítás menete: A feltanításhoz elsődlegesen a villanykapcsolót kapcsoljuk le, hogy ne legyen áram alatt az adott lámpa. Majd helyezzük áram alá a villanykapcsoló segítségével a lámpát, ezután nyomjuk meg az ON gombot azon a csatornán (2,3,4) amelyik csatornán vezérelni szeretnénk a lámpát. Miután a sikeresen feltanítottuk a lámpát a távirányítóval a lámpa párszor fel fog villanni. Amennyiben valamilyen hiba folytán letanításra kerülne a lámpa az 1. csatornáról a fenti leírás alapján lehetséges újra feltanítani.
Minősített minőség
Termékünk CE, EMC és RoHS tanúsítvánnyal rendelkezik, így megfelel az európai szabványoknak és biztonsági előírásoknak.
Fontos információk
- Az oldalon található termékinformációkat a gyártó biztosítja, és bármikor, előzetes értesítés nélkül változhatnak.
- A termékfotók egyes esetekben illusztrációk, ezért a valóságban a termék kinézete eltérhet a képektől.
- A specifikációk változásáért vagy esetleges eltérésekért nem vállalunk felelősséget.
Tájékoztatás vásárlóink számára
Webshop és üzletkészlet
A webáruházban feltüntetett termékek nem minden esetben érhetők el azonnal üzletünkben. Amennyiben személyesen kíván vásárolni, kérjük, előzetesen érdeklődjön elérhetőségeinken.
Online rendelési árak
A weboldalon szereplő árak kizárólag internetes megrendelés esetén érvényesek, üzletünkben eltérhetnek.